В межах програми «Велике будівництво» нещодавно завершили реконструкцію відділення невідкладної допомоги в Хорольській ЦРЛ. Його створили шляхом переобладнання приймального та травматологічного відділень закладу. Це вже друге оновлене відділення коштом субвенції з державного бюджету.

Реконструювали відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській ЦРЛ —

«У відділення вже завезли рентгенапарат, а до кінця березня очікують на поставку комп’ютерного томографа. Зараз на Полтавщині тривають роботи ще в шістьох приймальних відділеннях лікарень. Всі вони будуть такими ж сучасними й потужними, як приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення хірургічного корпусу в обласній лікарні імені Скліфосовського, які ми відкрили наприкінці минулого року», – повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

 

На реконструкцію даного проєкту у 2020 році з державного бюджету було виділено 6,2 мільйона гривень.

В одній із лікарень Полтавщини завершили реконструкцію відділення невідкладної меддопомоги

«Лікувальний заклад цілодобово працює в ургентному режимі, поряд автодорога міжнародного значення М-03, тож травмовані потрапляють до нас. Заклад є опорним і без відділення невідкладних станів не може працювати. Дозвіл на будівництво ми отримали у вересні торік, а під кінець 2020-го відділення вже звели. Розуміли, що маємо ефективно й оперативно працювати, щоб освоїти кошти. Підрядники роботи виконували, працювали з 7 ранку до 7-8 години вечора щодня», – зазначив головний лікар КНП «Хорольська ЦРЛ» Михайло Виноград.

 

До реконструкції в закладі утеплили вікна та провели ремонтні роботи в санвузлах. В межах реконструкції капітально відремонтували приміщення, обладнали вентиляцію, підготували кабінет для встановлення комп’ютерного томографа. Тепер відділення невідкладної допомоги може приймати до 50 хворих осіб.