Як вибрати бруківку для власного подвір’я?

Як ми знаємо, бруківка - один з найдовговічніших і найміцніших способів покриття, також її дуже легко встановлювати. Тому це один найпрактичніших варіантів для оформлення власного подвір'я чи пішохідних територій. Але варто знати кілька базових правил про те, як правильно підібрати тип бруківки, аби ваше покриття прослужило максимально довго і ефективно.

Коментарі Вимкнено до Як вибрати бруківку для власного подвір’я?

Як правильно вкладати бруківку?

Вкладання бруківки не є надто складним чи дуже технологічним процесом і, при бажанні, правильно вкласти тротуарну плитку чи бруківку може практично кожен. Достатньо чітко виконувати технологічні умови і правильно слідувати всім етапам укладання.

Коментарі Вимкнено до Як правильно вкладати бруківку?

Як обрати покриття для відмостки?

Відмостка - необхідний об'єкт навколо будинку, який захищає фундамент будівлі від вологи і запобігає руйнуванню нижніх елементів стін. Це, загалом, звичайна тротуарна доріжка, але з водонепроникним шаром. Відмостка закладається на…

Коментарі Вимкнено до Як обрати покриття для відмостки?

Чим засипати шви при укладці бруківки?

Після укладання тротуарної плитки чи бруківки обов'язковим йде процес трамбування - коли поверхню кладки рівномірно посипають піском і втрамбовують. В процесі трамбування шви між каменями збільшуються. То як і чим їх правильно заповнювати, щоб зберегти тротуар чи бруківку цілою і ефективною максимально довго?

Коментарі Вимкнено до Чим засипати шви при укладці бруківки?

Як правильно чистити бруківку?

Бруківка - один з найдовговічніших і найнадійніших покриттів доріг і також найдавніших. Проте, аби зберегти приємний вигляд і якісні властивості каменів, їх слід доглядати і вміти правильно чистити, адже навіть…

Коментарі Вимкнено до Як правильно чистити бруківку?