Одразу у двох міських парках Львова – парку ім. І. Виговського і лісопарку “Білогороща” (до слова, одному з найбільших лісопаркових масивів міста) завершують реконструкцію і облаштування території.

В лісопарку “Білогорща” проклали бруковане покриття на центральній алеї і пішохідних доріжках, організували освітлення і встановили нові лавки і столики. Закінчують монтувати останні елементи дитячих лазанок і іншого обладнання для дитячих майданчиків: їх в цій зоні передбачено кілька, будуть розраховані на різні вікові групи. До речі, при їх створенні використовували лише природні матеріали: дерево і деревну мільчу, відсів, пісок.

В парку ім. І. Виговського також вже встановили нові дитячі майданчики і створили нову мережу освітлення території (до того тут її взагалі не було). На фінальній стадії знаходиться прокладання пішохідних доріжок і облаштування окремої зони для вигулу собак.

Також в мерії планують до кінця року завершити реконструкцію ще одного парку – Личаківського, яка триває аж з 2018 року. Там масштабні роботи були призупинені через недоотримання фінансування. Робіт запланували багато через складнощі з рельєфом і амбітним проектом: великою кількістю доріжок і окремих велодоріжок, кілька дитячих майданчиків і майданчиків для вигулу собак.