Новини 

Відновлення старовинної бруківки в центрі Одеси

В центрі Одеси, біля Дерибасівської, відновлюють старовинну гранітну бруківку. В Червоному провулку знімають асфальт і збережені під ним старовинні гранітні блоки. Старі гранітні блоки замостять заново на нову піщано-цементну основу.

Детальніше
Новини 

Ремонт площі Петефі в Ужгороді

До кінця 2021 року планують завершити ремонт площі Петефі в Ужгороді. Це буде можливо за умови повного фінансування. Частина площі, де завершені роботи, виглядає уже по-європейськи й радує око жителів та гостей міста.

Детальніше
Новини 

Реконструкція амбулаторії у селі Чкалове

У селі Чкалове, що на Дніпропетровщині, завершують реконструкцію амбулаторії за президентською програмою «Велике будівництво». На даний час проводять внутрішні оздоблювальні роботи. Далі візьмуться за благоустрій території.

Детальніше
Новини 

Модернізація Апостолівської школи №3

На комфортний навчальний заклад європейського рівня перетвориться школа № 3 в місті Апостолове, що на Дніпропетровщині. На даний час в рамках національної програми “Велике будівництво” роботи тривають у найстарішому корпусі.

Детальніше
Новини 

Капітальний ремонт дороги Кам’янка – Вільськ

На Житомирщині упродовж 2021 року планують капітально відремонтувати майже 6 кілометрів дороги Кам’янка – Вільськ. На дорозі укладатимуть нове асфальтне покриття. Зараз у Вільську облаштовують нові бордюри та тротуари.

Детальніше
Новини 

Ремонт дороги М-21 на Вінниччині

На Вінниччині зараз проходять ремонтні роботи на дорозі міжнародного значення М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» в с. Махнівка Козятинського району. Наразі на об’єкті працюють близько 150 осіб.

Детальніше