19 серпня о 23:30 рух транспорту на вулиці Богдана Хмельницького у Києві, яка простягається від Хрещатика до вулиці Володимирська, був відновлений. Це стало можливим завдяки завершенню ремонтних робіт.

Мер Києва, Віталій Кличко, поділився деталями ремонту:

“Сьогодні, 19 серпня, о 23:30, відкриємо рух вулицею Богдана Хмельницького від Хрещатику до вулиці Володимирської. Загалом на цій ділянці відремонтували майже 9,3 тис. кв. м. гранітного мощення. Всі роботи виконали в рамках експлуатаційного утримання. Дорожники ліквідували численні просідання, колійність й інші нерівності покриття. Для зручності пішоходів на оновленій ділянці вулиці облаштували додатковий наземний перехід біля станції метро «Театральна». Цей та інші переходи вимостили із контрастної червоно-білої бруківки, яка слугує замість звичайної розмітки”

Віталій Кличко також додав, що фінансування ремонту було мінімальним, оскільки витрати обмежувалися лише закупівлею піску та цементу. Зокрема, для вирівнювання дорожнього покриття використовувалася вже існуюча гранітна бруківка. Такий підхід дозволив ефективно усунути нерівності та інші проблеми проїжджої частини.

Переходи на Богдана Хмельницького
Фото: Борис Корпусенко

Ремонтна бригада працювала без вихідних, розподіливши роботу на дві зміни. Всі роботи проводилися власними силами шляхово-експлуатаційного управління, без залучення підрядних організацій.

На завершальному етапі ремонту на вулиці Богдана Хмельницького планується облаштування ще п’яти пішохідних переходів із спеціального червоно-білого мощення. Два з них вже майже готові до відкриття. Зокрема, новий дублюючий перехід біля підземного переходу на перехресті з вулицею Чикаленка, біля станції метро «Театральна».