У місті Коломия управління комунального господарства вирішило облаштувати тротуарні доріжки для пішоходів. Об’єктом для ремонту стала вулиця Якова Оренштайна, що знаходиться біля ратуші. За задумом організаторів ремонту, тротуари будуть вимощені бруківкою.

На ремонт адміністрація виділила 1,4 мільйона гривень. До тендера долучилися три підрядники. Спочатку найнижчу ціну запропонувало ТОВ “Планетабуд”, але без детального розгляду планів підрядника, їхню пропозицію було відхилено. Переможцем тендеру визнали ТОВ “Будівничий-ФСП”, який підписав договір з управлінням комунального господарства на суму 1,4 мільйона гривень.

Але Західне управління Державної аудитної служби області вирішило провести перевірку укладення договору про співпрацю. Тож надіслало УГК Івано-Франківської області кілька запитань. Управління комунального господарства надало відповідь, але після її ретельного розгляду, державна аудиторська служба опублікувала офіційну відповідь. У ній йдеться, що УГК Івано-Франківської області не відхилила пропозиції, які підлягали відхиленню за деякими пунктами законодавства.

УГК Івано-Франківської області дослухалося до думки державного органу і дало відповідь: у зв’язку з виконанням деяких пунктів законодавства, договір із замовником буде розірвано. Висновок невтішний: минуло чимало часу від початку тендеру, але роботи поки що навіть не розпочалися.