На березі Південного Бугу по вулиці Гонти за декілька тижнів буде новий парк. Територію вже розчистили від заростей та сміття. На даний час замощують бруківкою тротуарні доріжки, встановлюють ліхтарі на сонячних батареях та монтують лавочки.

У Вінниці на березі Південного Бугу облаштовують парк

Ткачук Парк на Гонти

Ткачук Парк на Гонти

 

 

Фінансує облаштування нового парку вінницький бізнесмен Олександр Краковський відповідно до інвестиційної угоди з міською радою. Угодою передбачено спільна реалізація будівництва об’єкту житлового призначення (індивідуальний будинок садибного типу) та виконання комплексного благоустрою прилеглої до забудови території (парку площею 1 га).
Проєкт нового парку розробили спільно з міськрадою. Роботи за проєктом включають облаштування пляжної зони; дитячого містечка, спортивних майданчиків, спортивного ядра (багатофункціонального поля для різних видів спорту), зони організованого пікніка, доріжок з гравійного та кам’яного покриттів, проїзду для спеціалізованого транспорту та майданчик для розвороту, велосипедної парковки на 5 місць.
Загальна вартість проєкту по облаштуванню паркової зони складає близько 5 млн грн. Умовно парк поділено на 4 зони: для відпочинку (з мангалами та альтанками), дитяча — тематичний майданчик у вигляді Козацької Січі, спортивна та окремо футбольний майданчик.

 

«Завершити облаштування парку мають за два тижні. Користування всім, що тут встановлять, буде безкоштовним», — каже Олександр Краковський.