Капітальний ремонт проїжджої частини в багатьох обласних центрах триває до перших заморозків і появи снігового покриву. У південних областях заходи можуть тривати до грудня, тож ремонтні роботи в Миколаєві поки що далекі від завершення.

Представники адміністрації Інгульського району обласного центру — міста Миколаєва, зважилися на капітальний ремонт дорожнього полотна на вулиці Баштанській.

Про ці плани свідчить інформація на порталі ProZorro. Бюджет на цей захід становить близько 19 мільйонів гривень, які витратять на ремонт та облагороджування території розміром 6813 квадратних метрів. У перекладі на протяжність — це близько 1,4 км дороги. Варто зауважити, що весь бюджет піде не тільки на оновлення проїжджої частини, а й на тротуари, які покриють фігурною бруківкою.

У самому Миколаєві незабаром розпочнеться ремонт дороги та прилеглих частин — тротуарів, де замінять бруківку. Зміні торкнуться перехрестя проспекту Центрального і Богоявленського, вартість — близько 7 мільйонів гривень. Також у планах адміністрації впровадження схеми руху “Турбо-кільце”, де відбувається розв’язка кругового руху. Інновації зачеплять дві системи вулиць: проспект Центральний, проспект Богоявленський, вулицю Херсонське шосе, а також проспект Миру, проспект Богоявленський, вулицю Прикордонну. Впровадження нової схеми дасть змогу прискорити проїзд транспорту, і що найголовніше — знизити кількість дорожньо-транспортних пригод. Зміни також торкнуться пішоходів, які ходитимуть новими тротуарами з якісним покриттям з бруківки.

Оновлення зовнішнього вигляду миколаївських парків відкладено. Адміністрація раніше виділяла на це 2,5 мільйона гривень. За цю суму планувалося забезпечити піврічний догляд за комунікаціями “Тернівського кола”. Серед них основний наголос робили на встановлення системи поливу, висадку молодих саджанців дерев, обрізку тих, що вже вкоренилися. Але пізніше тендер було скасовано, а сума була відправлена на допомогу військовим.