Реконструкцію шестиповерхової будівлі у середмісті Хмельницького, що на вулиці Володимирській, 85, розпочали ще 2018 році. На період проведення ремонтних робіт комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» (раніше – обласний кардіологічний диспансер) тимчасово перемістили у КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни».

На даний час у медзакладі повідомили, що реконструкцію приміщення вже завершують і ще до нового року серцево-судинний центр планують відкрити для пацієнтів. Щоправда, чи запрацює він на повну потужність? Це залежить від того, чи встигнуть встановити усе необхідне медичне обладнання.
Наразі завершують фасадні роботи. В середині приміщення виконують внутрішні оздоблювальні роботи, встановлюють сантехніку.
Поряд з приміщенням центру перебудували кисневу станцію, проводять монтаж кисневого устаткування. Вже облаштовано заїзд для машин швидкої допомоги, пандуси, прилеглу територію замощено бруківкою. Замінили пасажирський та вантажний ліфти, виконали внутрішні монтажні роботи з газопостачання медзакладу. Особливо звернули увагу на електрику, адже планується збільшити кількість споживання електроенергії (збільшиться кількість медичного обладнання). Усе це було враховано в проєкті, і на території встановили нову трансформаторну підстанцію. Також закупили потужний дизельний генератор.

Нагадаємо, на даний проєкт було виділено 36 мільйонів гривень: на будівництво, реконструкцію, закупівлю обладнання. З них 26 мільйонів гривень було профінансовано з державного фонду регіонального розвитку. Ще 10 мільйонів гривень – кошти з обласного бюджету.