У Дніпрі завершується масштабний ремонт у навчально-виховному комплексі № 106 в рамках програми Бориса Філатова з реновації навчальних закладів. Заклад був збудований ще у 1975 році та капітального ремонту до цього часу не було. З 2018 року тут замінили старі дерев’яні вікна на металопластикові, відремонтували покрівлю, утеплили фасад будівлі, замостили тротуарну плитку та збудували крите футбольне поле.

У рамках програми Бориса Філатова з реновації навчальних закладів завершується масштабний ремонт у навчально-виховному комплексі № 106

«До того, як за нашу школу «взялися», проблемними в нас були вікна. Дерев’яні та старі, вони вже не тримали тепло. Було таке, що в класах доводилося сидіти у верхньому одязі. Крім того, протікала покрівля, через що часто стіни були вологими. Наразі ж всі наші запити задовольнили. Ми отримуємо прекрасний результат від реновації нашої школи, за що дуже вдячні місцевій владі», – розповіла директорка навчального закладу Інна Палєєва.

У школі навчаються 916 дітей і 56 з них відвідують дитячий садок, що входить до складу навчально-виховного комплексу. Тому для молодших вихованців на території закладу облаштували дитячі майданчики.

У рамках програми Бориса Філатова з реновації навчальних закладів завершується масштабний ремонт у навчально-виховному комплексі № 106


Згідно з договором заплановано завершити капітальний ремонт в НВК №106 у грудні 2020 року. На даний час ремонтні роботи виконані майже на 90%.

«В період з 2018 по 2020 рік у рамках програми з реновації навчальних закладів у роботі перебував 21 об’єкт. В усіх школах підхід до виконання робіт був різний в залежності від нагальних потреб. У більшості навчальних закладів відновлено покрівлю, замінені вікна, утеплені фасади та стіни; у деяких, за запитом батьків, відремонтували та облаштували спортивні зали, в інших – харчоблоки та їдальні, а також санвузли. В одній школі, наприклад, збудували котельню. Тож програма з реновації навчальних закладів у Дніпрі триватиме. Після оновлення всіх шкіл-тисячників перейдемо до менших, щоб всі діти мали можливість навчатися в сучасних комфортних приміщеннях», – підсумував головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.