На Буковині до 30-річчя Незалежності України планують урочисто відкрити новий стадіон. У Чагорській громаді буде сучасне футбольне поле, бігові доріжки та комфортна інфраструктура для спортсменів і глядачів. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

“Приємно, що громада розвиває спортивну інфраструктуру. Це допоможе дітям переживати емоції у реальних змаганнях, а не віртуальних”, – прокоментував голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Стадіон зведуть у центрі села Чагор. Будувати його розпочали три роки тому, вже обладнали освітлення, дренажну систему та полив. Навесні 2021 року відновили роботи по будівництву сучасного стадіону у рамках президентської програми «Велике будівництво». До кінця літа планують завершити роботи.
Стадіон розрахований на 400 місць.На реалізацію проєкту Державний фонд регіонального розвитку виділив близько 5 мільйонів гривень.
Наразі на об’єкті тривають будівельні роботи – будують приміщення роздягалок, замощують тротуарну плитку, облаштовують бігові доріжки.

Сучасне футбольне поле і бігові доріжки: на Буковині будують стадіон

Сучасне футбольне поле і бігові доріжки: на Буковині будують стадіон

 

Велике будівництво. Чагорська громада незабаром отримає новий стадіон - Погляд – новини Чернівці

На зображенні може бути: трава, небо та текст

 

“Наша громада надзвичайно спортивно активна. Тут грають аж три футбольні команди – «Чагор», «Молодія» та «Луковиця». Вони успішно представляють Буковину на матчах. Також маємо чимало вболівальників. Цей сучасний стадіон буде слугувати спортсменам майданчиком для тренувань та гри”, – каже голова Чагорської ТГ Георгій Коблюк.