У Харкові завершили капітальний ремонт Олімпійського фонтану біля Палацу спорту, і зараз там ведуться пусконалагоджувальні роботи. Фонтан працює у тестовому режимі.
Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, цей фонтан – один із найстаріших у місті. Побудували його напередодні Олімпіади-80. З того часу фонтан жодного разу не ремонтувався і був повністю зруйнований. В 1990-х роках його закрили, а знову почав працювати тільки в серпні 2011 року, після 20-річної перерви. У 2020 році розпочали капітальний ремонт фонтану, який нещодавно завершили.

У Харкові у тестовому режимі запрацював Олімпійський фонтан

Зараз це каскад олімпійських різнокольорових чаш, за якими з різною інтенсивністю струмує вода, а у вечірній час ефект посилюється підсвічуванням і музикою.
Нагадаємо, Департамент житлово-комунального господарства Харківської міськради 05 серпня 2020 року уклав договір з переможцем тендеру ТОВ “Промдорсервіс”. Договором передбачено здійснити капітальний ремонт фонтану на проспекті Петра Григоренка, 2-а. Вартість капітального ремонту відповідно до кошторису становить 14 715 220 гривень. Підрядник зобов’язаний виконати роботи в термін з серпня 2020 року до грудня 2021 року.
В ході робіт чашу фонтану площею 735 кв. м облицювали гранітом, встановили там 375 форсунок, декоративні елементи металевих чаш, нове насосне та фільтраційне обладнання, RGB-світильники й змонтували підсвічування.

«Зовні чаші фонтану виконані в сучасній стилістиці, але в темний час доби фонтан грає яскравими фарбами», – зазначили в департаменті.

У Харкові за 4,5 млн грн відремонтують Олімпійський фонтан біля Палацу спорту – новини Харкова

Навколо фонтану замостили тротуарну плитку, встановили 20 лавок та урни для збору сміття. У сквері, який знаходиться поруч, відновили освітлення. Фонтан працюватиме з 10:00 до 22:00 години.

В Харькове после капитального ремонта заработал один из самых старых фонтанов города, - ФОТОРЕПОРТАЖ | Новости