Нещодавно на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати розподіляли кошти на капітальний ремонт доріг, тротуарів та мереж вуличного освітлення. Остаточний розподіл дещо відрізняється від того варіанту, який було попередньо узгоджено на погоджувальній депутатській комісії. Зокрема, на капітальний ремонт тротуарів на 2021 рік виділили 3 мільйони гривень. Дану суму було розподілено на чотири об’єкти.
Нагадаємо, на 2021 рік тільки по місту Калуш були пропозиції щодо капітального ремонту двадцяти тротуарів майже на 28 мільйонів гривень. Середня вартість капітального ремонту тротуару на 2021 рік становить 1050 гривень (минулого року — 900 гривень).

У двох місцях, які включили до програми на 2021 рік, тротуари зараз відсутні. А саме, на вул. Степана Бандери (від вул. Івано-Франківської — трикутник до моста) пішохідної зони взагалі немає. На цій ділянці планують облаштувати 230 метрів тротуару шириною 2,5 метра. З бюджету виділили на даний об’єкт 600 тисяч гривень.
Другий тротуар – від проспекту Лесі Українки до гімназії.
Нагадаємо, у травні 2020 року місцеві жителі підтримали петицію щодо облаштування тротуарної доріжки до Калуської гімназії.
Цього року рішенням міської ради на облаштування тротуару біля гімназії виділено 840 тисяч гривень. Довжина пішохідної зони по обидва боки проїзду становить 200 метрів, ширина — 2 метри.

Ще 150 тисяч гривень міська рада виділила на капітальний ремонт тротуару на вул. Тихого біля військової частини (біля будинків 5 -10). Це буде продовження розпочатої минулого року роботи: у 2020 році на цей тротуар виділили 400 тисяч гривень.

Також за рішенням міської ради цього року будуть капітально ремонтувати тротуар на вул. Б. Хмельницького (від третього будинку до перехрестя з вул. Тихого). Це найдорожчий об’єкт – з бюджету виділено понад 1,4 мільйона гривень.
Нагадаємо, одну сторону на вул. Богдана Хмельницького від кільця і до третього будинку виклали бруківкою раніше. Тому цього року вирішили облаштувати пішохідну зону на протилежній стороні цієї вулиці. Крім того, тротуар біля кафе «Мисливець» в дуже поганому стані. Обсяг робіт тут значний. Загалом потрібно зробити близько 370 метрів тротуару шириною 3,5 метра.