У Вінниці алею у парку Дружби народів замостили кольоровою бруківкою у вигляді подільського візерунку. Ініціатором проекту “Вишенська вишиванка” є вінничанка Анжеліка Ремішевська. Її ідея сподобалась багатьом місцевим мешканцям, що допомогло перемогти у конкурсі “Бюджет громадських ініціатив”.

Анжеліка Ремішевська

Як повідомила телеканалу ВІТА начальник інформаційно-аналітичного відділу ВМР Наталія Малецька, у минулому році загалом перемогли 12 з 36 ініціативних проектів громади – 6 великих та 6 малих. Серед переможців у категорії малих проектів опинилась і “Вишенська вишиванка”.
Тепер на місці, де колись були калюжі, викладена бруківка. Кольорова тротуарна плитка виконує як функцію надійного твердого покриття для всіх бажаючих прогулятись парком (а, особливо, дітей), так і несе естетичне задоволення всім, хто любить і шанує українську культуру.

Кольорова тротуарна плитка

 

Оновлено 04.06.2020

Ірина Баранович
А ось і благоустрій алеї Вишиванки- дві круті і дуже зручні лавки зі смітничками. Містянам залишається лише насолоджуватись новою зоною і обов’язково прибирати після себе)))

 

лавки зі смітничками

лавки зі смітничками

лавки зі смітничками