У Полтаві на небезпечному перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО до кінця 2020 року встановлять світлофор.

За даними управління патрульної поліції у Полтавській області, лише за три останні роки на цьому перехресті зафіксували 16 ДТП. Але це статистика лише по тих аваріях, які офіційно фіксували патрульні. Тут не враховані ті ДТП, де учасники домовилися між собою або розійшлися по європротоколу.

 

«Протягом 7–8 років від полтавців надходили звернення, аби зробити перехрестя безпечнішим. Раніше на вулицях встановлювали дзеркала, дорожні знаки та «лежачий поліцейський» ,- каже директор ПЕЗО «Міськсвітло» Роман Кикоть.

 

Врешті місцева влада вирішила облаштувати перехрестя світлофором.Тому, 9 листопада комунальне ПЕЗО «Міськсвітло» заключило угоду з ПП «Полтава–Паритет» для проведення робіт з організації дорожнього руху на перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО.
За умовами договору підрядник повинен завершити роботи до 15 грудня цього року. В рамках робіт планують встановити 10 світлофорів (6 транспортних і 4 пішохідних) на 5-ти опорах та облаштувати їх звуковими сигналами. Також проєктом передбачено змонтувати 5 прожекторів і 5 світлодіодних світильників, встановити турнікети та здійснити дорожню розмітку. Загальна вартість робіт становить 912,2 тис. грн.
Підготовчі роботи на перехресті вулиць Федора Матвієнка та Героїв АТО вже розпочалися.

«На перехресті зараз все перевірили по проєкту, копають ями під майбутні опори світлофорів, «земельні» роботи сьогодні теж продовжуються. Буде світлофор, підсвітка пішохідного переходу і турникети. Проєкт дуже важливий, ми там щороку мали по кілька ДТП. Тому дякую депутатам, що підтримали й виділили кошти»,- каже директор ПЕЗО «Міськсвітло».