У рамках президентської програми «Велике будівництво» у селі Маршинці зводять мостову переправу на дорозі Т-26-06/Н-03 – Новоселиця – Герца – КПП «Дяківці». Вона з’єднає Новоселицький і Герцаївський райони Чернівецької області через річку Прут.
Слід зазначити, у Маршинцях навесні 2020 року повінь знесла тимчасово встановлений міст, який 12 років об’єднував ці райони.

Як будують міст у Маршинцях: з'явились захоплюючі фото з висоти пташиного польоту » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, яка здійснює постійний контроль за всіма етапами будівництва. Роботи виконує ТОВ «ПБС».

Проєктом будівництва передбачено влаштування мостового переходу завдовжки 323,6 погонних метра з комплексом берегоукріплювальних споруд і підходами до нього.
Будівництво моста у Маршинцях триває у дві зміни. Підрядна організація наростила потужності та залучила до зведення понад 100 робітників.
Як повідомляється на сайті Чернівецької ОДА, наразі виконують роботи з армування мосту. Вже завершили 4 прогони та ще залишається 6. Окрім основного мосту підрядна організація влаштовує й підходи до переправи з боку Герцаївського та Новоселицького районів. Загальна протяжність підходів до мосту складає 1,8 км. Одночасно підсилюють відкоси дорожнього полотна, що зі сторони Герцаївського району, бетонними блоками. Зі сторони Новоселиччини робітники влаштовують дренажну систему, укріплюють земляне полотно. Тривають роботи з берегоукріплення.
Згідно з проєктом передбачено асфальтування під’їзних шляхів, облаштування тротуарів, нанесення дорожньої розмітки. Також заплановано встановити перильне огородження та сучасне вуличне освітлення.