На Дніпропетровщині, у с. Старі Кодаки, зводять «з нуля» дитсадок. Двоповерхова сучасна будівля вже готова. На даний час завершують внутрішні роботи та благоустрій території. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Стильний та затишний дитсадок – мрія мам та малюків. Саме такий заклад матимуть мешканці Старих Кодаків. Зведена «з нуля» яскрава будівля прикрашає центр села. На часі – внутрішнє оздоблення та благоустрій», – зазначив Валентин Резніченко.

 

У Старих Кодаках відкриють перший дитсадок | Дніпропетровська обласна державна адміністрація

У центрі Старих Кодаків зводять 'з нуля' дитсадок — 34ua

 

Нагадаємо, раніше дитсадка у Старих Кодаках взагалі не було. Батькам доводилось возити дітей до міста. Тому мешканці давно мріяли про власний дошкільний заклад. Новозбудований садочок зможе прийняти 80 малюків.

“Дитсадок будуємо за сучасними технологіями. Він з утепленим фасадом. Стінам додали яскравих деталей. Всередині завершуємо прокладати комунікації: воду, електрику, тепло. Монтуємо потужну вентиляцію. Все відповідає стандартам”, – сказав представник підрядника Євген Клоченко.

 

Перший у селі: у Старих Кодаках «з нуля» будують дитсадок | Днепр вечерний - новости Днепра

Перший у селі: у Старих Кодаках «з нуля» будують дитсадок. Суспільство ДНІПРОГРАД

 

Облаштовують чотири групи. У кожній групі буде спальня та ігрова. Наразі шпаклюють й фарбують стіни та стелі. Ремонтники оздоблюють велику залу для занять музикою та фізкультурою. У вбиральнях кладуть плитку. А також монтують підйомник для людей з інвалідністю.
Одночасно здійснюють благоустрій території дитсадка. Підрядники готують основу під асфальтове покриття. Викладають тротуарні доріжки. Облаштовують ігрові майданчики.
Будівництво дитсадка у Старих Кодаках – проєкт загальнонаціональної програми «Велике будівництво».