Восени в Івано-Франківську запрацює новий дитсадок №37 “Джерельце”. Його відкриють в мікрорайоні “Липки”.
Вже зовсім скоро дитсадок відкриє свої двері для малечі. Садочок зможе прийняти близько 200 діток та буде розрахований на 6 груп: 2 ясельні та 4 – звичайні.

Будівництво об’єкту розпочали ще минулого року, але темпи доволі високі. Вже зараз тут виконуються внутрішні опоряджувальні роботи. Завершити будівництво садка планують у серпні 2021 року. Після цього дитсадок «Джерельце» передадуть в департамент освіти, щоб вони могли комплектувати обладнанням, меблями та інвентарем.
Оглянути хід робіт на будівництві виїхали директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук та міський голова Руслан Марцінків. Вони відзначили, що відкриття садка в цьому мікрорайоні є надзвичайно актуальним питанням, адже він зможе прийняти й багато діток з мікрорайону “БАМ”.

В Івано-Франківську з'явиться новий дитячий садок (фото) | Версії

В Івано-Франківську з'явиться новий дитячий садок (фото) | Версії

В Івано-Франківську з'явиться новий дитячий садок (фото) | Версії

 

«Новий, сучасний та зі зручною огородженою територією. Цей садочок буде для всіх мешканців цього мікрорайону. Сподіваємось, що вже в серпні він зустріне діточок. А чергу на цей садочок ми оголосимо, сподіваюсь, також найближчим часом, коли запустимо цей об’єкт», – розповідає заступниця міського голови з освітніх питань Вікторія Дротянко.