Департамент капітального будівництва Житомирської міської ради оголосив тендер на капітальний ремонт тротуарів на вулиці Велика Бердичівська. Вартість цього проекту, який передбачає укладання бетонної плитки на майже 700-метровому відрізку, оцінюється в сумі близько 10.5 млн грн. В рамках ремонту планується установка тактильної плитки, бордюрів, а також створення зелених зон. Очікується, що всі роботи будуть завершені до кінця 2023 року.

Оголошення про тендер відбулось після того, як у квітні цього року міська рада виділила 13.9 млн грн на капітальний ремонт тротуарів на тій же вулиці. Роботи з проектно-вишукувальних робіт, вартість яких склала 191.3 тис. грн, вже були оплачені департаментом капітального будівництва.

Поточний етап ремонту є продовженням робіт, що стартували у квітні, коли місцева компанія “Асфальт Плюс” розпочала ремонт тротуарів на Великій Бердичівській вулиці, замінивши старе покриття на новий асфальт на суму 4.3 млн грн.
Це не вперше, коли місто інвестує в поліпшення тротуарів на Великій Бердичівській вулиці. У липні 2016 року було укладено три угоди на суму майже 10.5 млн грн із львівською фірмою “Ві.Ай.Пі Будівельна компанія” щодо реконструкції тротуарів у центрі міста, включаючи укладання тротуарної плитки на Великій Бердичівській вулиці. Ці роботи були завершені у 2019 році.