У Маріуполі – розпал другого етапу перетворення площі Свободи. Швидкими темпами виконується програма озеленення. Представники підрядної організації «Міра» висадили велику частину дерев з 400 запланованих.

Нагадаємо, що, за словами провідного спеціаліста компанії, на відміну від усіх раніше оновлених територій міста біля театру і міськради, на даній ділянці йде посадка дерев з листям різного забарвлення.
Також родзинкою зеленої зони однієї зі значущих площ міста стали реліктові дерева, які пережили льодовиковий період – Гінкго білоба, яке в народі називають “мамонтове”. Також маріупольців потішить вигляд тюльпанового дерева.

Тут же підрядники монтують трубопроводи і обладнання системи автоматичного поливу. Основна частина комунікацій вже розміщена в підземних трасах, встановлені насоси. Інтенсивно ведуться роботи з укладання тротуарної плитки на алеях. При цьому використовується кольорова і фігурна бруківка.

Нагадаємо, що проект стартував в червні минулого року, з початковим бюджетом в 40 мільйонів гривень і планом введення в експлуатацію в липні 2020 року.

Джерело