У Калуші буде покращено благоустрій території біля пам’ятника Роману Шухевичу на вулиці Сівецькій. Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради 13 лютого оголосило закупівлю з оплати послуг з благоустрою цієї території – через систему Прозоро.

біля пам’ятника Роману Шухевичу

Згідно з тендерною документацією, планують влаштувати 81 квадратний метр тротуару, а також 19 погонних метрів поребриків. Бюджет закупівлі становить 91 250 гривень, а термін виконання робіт — до кінця 2023 року.

Тротуари біля пам’ятника планують зробити на місці газонів. Планують збільшити площу бруківки, оскільки навколо пам’ятника на додачу до банера для вшанування Героїв Небесної Сотні будуть встановлені ще три банери на честь загиблих Захисників України, до яких треба забезпечити доступ.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Тараса Фіцака, у бюджеті Калуської громади на 2023 рік на поточні видатки у сфері благоустрою передбачено 25 мільйонів гривень. Минулого року на такі цілі було виділено 15 мільйонів гривень, але витрачено менше.

Пам’ятник Роману Шухевичу у Калуші було відкрито у 2012 році. Для цього проєкту зібрали понад 83 тисячі гривень в ході громадської ініціативи «Загальна мобілізація». Кошти для будівництва пам’ятника також виділяли Калуська міська та районна ради й Івано-Франківська облрада. Загальна вартість проєкту склала близько пів мільйона гривень.