На Закарпатті у селі Бадалово відкрили нову амбулаторію. Її збудували у рамках Державної програми розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Також заклад отримав і новий службовий автомобіль марки Renault Duster.

Одну за одною на Закарпатті відкривають сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини (відео) » Новини Закарпаття

Анатолій Полосков узяв участь у відкритті 4 нових амбулаторій у Берегівському районі та на Іршавщині | Закарпатська обласна державна адміністрація

Анатолій Полосков узяв участь у відкритті 4 нових амбулаторій у Берегівському районі та на Іршавщині | Закарпатська обласна державна адміністрація

Будівництво нового медичного закладу у с. Бадалово Берегівського району тривало протягом 2019–2020 років. На будівництво закладу та благоустрій території було спрямовано понад 6 мільйонів гривень. Будівлю амбулаторії збудували загальною площею 255 квадратних метрів. Територію навколо приміщення замостили сучасною бруківкою, передбачили місця для паркування автомобілів та велосипедів, облаштували зелену зону.

На урочистому відкритті нової амбулаторії були присутні голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка.
Як зазначив у своїй промові очільник Закарпатської області, що подібні проєкти служать розвитку громади, покращенню умов життя людей, але головна мета – це захист здоров’я та підвищення якості надання медичних послуг.

«Загальна вартість будівництва 6 609 217 гривень, субвенція з державного бюджету – 5 948 295 гривень, а співфінансування з районного бюджету становило 660 922 гривні. Заклад збудований за новими технічними вимогами відповідно до проєктів амбулаторій із класом енергоефективності та оснащений необхідним медичним обладнанням»,- повідомив голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Нова амбулаторія у Бадалові – це продовження проєкту модернізації закладів охорони здоров’я в Берегівському районі. Таким чином покращилися не лише умови роботи медиків району, але і якість надання послуг завдяки більш сучасному медичному обладнанню.
До цього часу медичну допомогу надавали у старій будівлі амбулаторії. Загальна площа споруди 70 квадратних метрів. Минулого року за підтримки угорського уряду тут провели поточний ремонт. Однак новозбудований медичний заклад значно більший та просторіший і оснащений всім необхідним обладнанням. До того ж наданню своєчасної допомоги сприятиме й отриманий службовий автомобіль Renault Duster.

Посадовці на урочистій церемонії привітали персонал та мешканців села із відкриттям амбулаторії та з прийдешніми святами. Також оглянули будівлю й ознайомилися з оснащенням закладу.

Слід зазначити, відкриття нових амбулаторій на Закарпатті також відбулось в с. Сільце, с. Заріччя та у м. Іршава.

У селі Сільце Іршавського району вартість збудованої амбулаторії становить 5 млн 484 тис. грн. У будівлі наразі встановлено необхідне медичне обладнання та сучасні телекомунікаційні системи.

Також завершено будівництво амбулаторії у с. Заріччя Іршавського району. Кошторисна вартість об’єкта – 6 млн 549 тис. грн.

Нова амбулаторія відтепер функціонуватиме й у м. Іршава. Загальна вартість проєкту – 11 млн 416 тис. грн.

Анатолій Полосков узяв участь у відкритті 4 нових амбулаторій у Берегівському районі та на Іршавщині | Закарпатська обласна державна адміністрація

Нова сучасна амбулаторія запрацювала і у с. Сільце | Іршавська районна державна адміністрація