У Луцьку, на проспекті Молоді завершують будівництво першого в місті урбан-парку. В міській раді зазначили, що там залишилось тільки докласти бруківку та встановити прорезинене покриття.

Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів, що урбан-парк поділений на три умовні частини: зону для екстремальних розваг – катання на скейтах, самокатах та роликах, зону стріт-воркауту для занять спортом та креативний дитячий простір з батутами, мотузковим атракціоном та ігровим обладнанням для дітей з інвалідністю.

Точної дати відкриття парку “Молодіжний” в міській раді поки не оголошують, але зазначають, що це відбудеться “орієнтовно за тиждень”

Також навколо цієї зони встановлять понад 50 відеокамер для контролю за безпекою дітей і відпочивальників парку, також відновлять освітлення парку.

«Колосальна кількість дітей та підлітків, молоді, що відвідали урбан-парк ще до його офіційного відкриття свідчить про те, що наше місто потребує більше таких локацій для корисного та цікавого проведення часу», – зауважив Поліщук.

Вартість проєкту – понад 3.5 мільйони гривень.