До кінця 2021 року планують завершити ремонт площі Петефі в Ужгороді. Це буде можливо за умови повного фінансування проєкту. Про це повідомив директор департаменту міського господарства Володимир Бабидорич.
Частина площі, де завершені роботи, виглядає уже по-європейськи й радує око жителів та гостей міста. А от друга частина все ще у процесі. Містяни з нетерпінням чекають на завершення ремонту. Тоді площа стане однією із візитівок Ужгорода. Площа Шандора Петефі, що розміщена в самому серці Ужгорода – місце, що не оминають гості міста. Туристам до вподоби атмосфера та сучасний вигляд оновленої частини центра.

Нагадаємо, капітальний ремонт площі розпочали у 2017 році. Другий етап ремонту стартував 30 квітня 2020 року. Роботи на ділянці між перехрестями вулиць Капушанською та Швабською мали завершити за два місяці. Однак роботи на проїжджій частині були призупинені.

Ремонт площі Петефі в Ужгороді обіцяють завершити до кінця року. Чому призупинили роботи

Ремонт площі Петефі в Ужгороді обіцяють завершити до кінця року. Чому призупинили роботи

Ремонт площі Петефі в Ужгороді обіцяють завершити до кінця року. Чому призупинили роботи
Сквер на площі Петефі також почали роботи наприкінці минулої весни. Ремонт, за словами директора департаменту міського господарства Володимира Бабидорича, згідно з договором коштував майже 4 мільйони гривень. За ці гроші у сквері переклали бруківку, яка вже була там до цього, а також встановили лавиці, смітники й ліхтарі.

Пішохідну зону на Петефі, яка веде від моста до будинку побуту, зробили першою з початку капітального ремонту площі. Вартість цієї ділянки становить понад 12 мільйонів гривень.
Наразі ремонт між перехрестями Капушанської та Швабської не завершують. Це створює деякі незручності для водіїв.

 

 

“В кінці минулого року було закрито проєкт, розірвано договір із виконавчою компанією у зв’язку з тим, що йде процедура корегування проєкту. Адже були виявлені додаткові роботи та мережі, які не були включені в проєктно-кошторисній документації. Після корегування проєкту реконструкції будуть знову проведені торги. Відповідно компанія, яка виграє торги, і закінчить ці роботи”, – пояснив директор департаменту міського господарства Володимир Бабидорич.

 

 

Роботи на Петефі, за словами Бабидорича, мають завершити до кінця 2021 року. Це 5-й рік, відколи площу почали ремонтувати.