Нещодавно в Івано-Франківську відкрили дорогу, яка з’єднує Північний та Південний бульвар. Однак, проєкт ще незавершений. Про це повідомив представник генерального підрядника проєкту ТОВ “Івано-Франківськавтодор” Станіслав Ростовцев.

Представник генерального підрядника проєкту ТОВ "Івано-Франківськавтодор" Станіслав Ростовцев

В Івано-Франківську відкрили рух об’єднаними Північним та Південним бульварами

В Івано-Франківську відкрили рух об’єднаними Північним та Південним бульварами

Облаштувати тротуари планують до кінця цього року. Наступного року запустять рух громадського транспорту. На даний час рух транспорту можливий від вулиці Панаса Мирного до вулиці Бельведерська. На цій ділянці дороги вклали нижні шари асфальтобетону, встановили частину опор для тролейбусної лінії й дорожні знаки. Також замінили частину комунікацій та газопровідних систем. На нове дорожнє полотно нанесли розмітку.
Наступного тижня на перехресті з вулицею Тичини почнуть встановлювати світлофор. При з’єднанні з Бельведерською розглядають два варіанти: кільце або також світлофор. Наступного року планують запустити тролейбуси.

 

“Нам ще треба встановити кілька тролейбусних опор – вони слугуватимуть і опорами для зовнішнього освітлення. Тому після цього перейдемо до облаштування зовнішнього освітлення. І продовжимо роботи з облаштування тротуарів, тому що вони облаштовані лише на ділянці від Тичини до Панаса Мирного біля гуртожитку”, – каже Станіслав Ростовцев.

 

З обидвох сторін дороги, де зараз стоять торгові ряди, облаштують парковку. Через це підприємцям потрібно шукати нове місце для своїх торгових точок.
Роботи з будівництва дороги розпочали восени 2019 року. Загальна вартість проєкту складає 44 мільйони гривень.За два роки освоїли приблизно 20 млн грн. Замовник проєкту – міське управління капітального будівництва.
Міський голова Руслан Марцінків пояснив, чому роботи з об’єднання бульварів так затягнулися.

 

“По-перше, трохи нам затягнула пандемія, тому що ми не могли забезпечити рівномірне фінансування. Друге – в нас були проблеми з нерухомістю: треба було викупити хату, домовитися з людьми”, – каже міський голова.

 

Відкриття проїзду через з’єднані бульвари трохи розвантажить центр міста.