У місті Луцьк місцева влада запланувала провести ремонти декількох вулиць. Серед них: вулиця Святогірська, на вулиці Конякіна з боку вулиці Зацепи буде відремонтовано в’їзд до будинку № 29. Також планується відремонтувати пішохідний тротуар на вулицях Гордіюка та Весела. Наразі оголошено тендер, який дає змогу обрати найкращого підрядника. Пропозиції приймаються орієнтовно до 4-6 жовтня.

Вартість ремонту оголошено по кожній із вулиць: Святогірська – 1,6 мільйона гривень, Конякіна і Зацепи – 535 тисяч гривень, тротуар по Гордіюка – 1 мільйон гривень, Весела – 710 тисяч гривень. На вулиці Святогірській, згідно із задумом влади, необхідно облаштувати горловини колодязів, розібрати асфальтобетонне покриття, на його місце покласти сучасні асфальтобетонні суміші, тротуари вимостити бруківкою й тактильною плиткою.

Ремонт на вулицях Конякіна і Зацепи стосуватиметься розбору бетонного покриття та його заміни на дрібнозернисті асфальтобетонні суміші, мощення бруківкою пішохідних доріжок, облаштування колодязів.

Ремонт тротуару планується провести за таким планом: видалити сухі дерева, що ростуть неподалік і заважають пішоходам, демонтувати покриття, постелити нове більш сучасне, облаштувати колодязі, викласти тротуари бруківкою, зробити водовідвідні канавки, встановити нові дорожні знаки. На вулиці Веселій крім перерахованих раніше робіт, проведуть укріплення узбіч.

Усі згадані роботи необхідно закінчити до кінця року, тобто до 31 грудня 2023 року. Гарантія на якість проведених робіт від підрядника має становити три роки.