На Вінниччині зараз проходять ремонтні роботи на дорозі міжнародного значення М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» в с. Махнівка Козятинського району. Хід виконання ремонту на даній дорозі перевіряв голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

По одній смузі проїзду підрядною організацією вже завершено роботи з влаштування вирівнюючого шару. Наразі роботи тривають на другій смузі руху. Підрядники фрезерують старе покриття. Одночасно на ділянці, де вже укріплено основу методом регенерації, влаштовують вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону. Також дорожники замінюють бордюри.

Фінансується ремонт дороги з державного бюджету. У 2021 році з бюджету виділено 50 мільйонів гривень на введення в експлуатацію 1,5 км дороги М-21.
На цьому об’єкті дорога першої категорії шириною 16 метрів, проходить вона через населений пункт Махнівка. Там будуть відновлені тротуари, зроблені пішохідні переходи підвищеної видимості. Також встановлені бар’єрні огородження, нанесено пластикову розмітку та проведено заміну зовнішнього освітлення.

Торік це були «ліпаки», а зараз — зовсім інше»: про махнівський ремонт дороги : 19:04:2021 - kazatin.com

Вінниця.info | В селі неподалік від Козятина ремонтують дорогу

«Це одна з двох ділянок по автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 в напрямку Житомирської області та м. Київ, які залишилось відремонтувати. До речі, торік жителі Махнівської громади звернулись до мене із проханням встановити світлофор на пішохідному переході. Кілька років люди просили облаштування безпечного переходу, адже рух транспорту на міжнародній трасі активний. Відповідно й аварійні ситуації. За моїм дорученням за пару тижнів світлофор встановили», – зазначає голова ОДА.

За словами дорожників, ремонт на зазначеній ділянці дороги М-21 планують закінчити до кінця травня. Наразі на об’єкті працюють близько 150 осіб.