У місті Рівне по вулиці Чорновола успішно завершилося укладання асфальтового покриття. Починаючи з 17 листопада 2023 року відремонтована дорога більше не піддаватиметься закриттю, як повідомив Віктор Климук, який є заступником керівника з експлуатації будівельної компанії, відповідальної за виконання ремонтних робіт.

Загальний бюджет проєкту з реконструкції однокілометрової ділянки дороги близько 98 мільйонів гривень. У рамках проєкту передбачено удосконалення системи водовідведення, а також оновлення тротуарів для пішоходів із велосипедними смугами.

Протягом одного кілометра дороги від басейну до повороту на вулицю Сергія Бачинського. було використано понад 600 тонн асфальту на загальну суму 98 мільйонів гривень. Усі етапи робіт з укладання дорожнього покриття вже успішно завершені, тож з 16 листопада дорога відкрита для безперешкодного руху транспорту.

Віктор Климук, заступник керівника з експлуатації будівельної компанії, наголосив:

“Наша основна мета була оперативно завершити ремонт проїжджої частини, і ми успішно впоралися з цим завданням. Ще потрібно завершити етап укладання бруківки на пішохідних доріжках уздовж проїжджої частини та встановити сучасне зовнішнє освітлення. Також у планах завершити будівництво системи водовідведення з відповідними очисними спорудами”.

Важливо зазначити, що для проведення цього виду робіт не потрібно блокувати рух на вулиці, що виключить можливі незручності для транспортного потоку. Роботи з реконструкції кілометра дороги на вулиці Чорновола виконуються компанією “Будальянс груп”.