Новини 

У Кропивницькому планують реконструювати парк Ковалівський

Ковалівський парк занесено до перспективного плану реконструкції на 2021 рік. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради 18 січня 2021 року. Однак в сьогоднішніх умовах необхідно перш за все врахувати реалії бюджету. Але й затягувати з реалізацією проєкту також не планують.

«Якісно підготовлені проєкти – головна умова отримання будь-якого фінансування, гранту, перемоги у конкурсі. А це зона прямої відповідальності профільного заступника, управління містобудування та архітектури. Час на розминку, на теоретичні обрахунки давно закінчився. Настав час практичної реалізації»,- відзначив Андрій Райкович.

Інфостенд на території Парку Ковалівського в Кіровограді.jpg

Парк культури та відпочинку «Ковалівський» — Вікіпедія

 

Нагадаємо, загальна площа парку складає 8,3 га. Розташований він в межах житлового масиву Ковалівка, що у північно-східній частині середмістя Кропивницького. Хоч парк невеликий, але затишний, тому традиційно є улюбленим місцем відпочинку та організації дозвілля кропивничан і гостей міста. Також це постійне місце проведення міських і державних свят, народних гулянь, різноманітних розважальних заходів.

Окрім того, очільник міста дав вказівку терміново додатково обстежити технічний стан усіх атракціонів на ігрових майданчиках Ковалівського парку. У парку все повинно бути справним та відновленим.

«Діти зараз не в школах, але це не означає, що вони сидять дома. Парки та двори – їхні улюблені місця для гри. Батьки скаржаться мені, що в Ковалівському парку зламані гойдалки. На майданчику, де граються дітки з інвалідністю, теж є пошкоджені елементи. Підлітки гуляють по недобудові, стрибають з неї. Це особливо небезпечно», – наголосив Андрій Райкович.

Ще новини про бруківку та будівництво