Вінницькою ОТГ щорічно проводиться конкурс проектів в рамках «Бюджету громадських ініціатив». В 2019 році до міської ради надійшло 67 проектів для участі в конкурсі. Їх реалізація запланована на 2020 рік. Експертною групою до голосування допущено 36 проектів. За результатами голосування мешканців ОТГ вибирали переможців конкурсу. Один із переможців – проект по облаштуванню волейбольного майданчика із штучним покриттям. Знаходиться він біля центрального міського стадіону, що на Замості. За нього проголосували понад дві тисячі вінничан. Для реалізації проекту з бюджету міської ОТГ виділили близько мільйона гривень.

волейбольний майданчик

Загальна площа майданчика складає близько 700 квадратних метрів. 300 викладено тротуарною плиткою, 400 — штучне покриття. Саме на нього пішла левова частка грошей.

“Тут найкраще покриття, яке знайшов в Україні. Для того, щоб можна було проводити більш-менш професійні змагання”, — каже автор проєкту Євген Саричев.

За його словами, покриття майданчику припідняте – знизу “подушка” зі щебеню, потім бетонний, клеєвий, чорновий та чистовий шар. Зі слів автора проекту, тут планують облаштувати освітлення та невеликі трибуни. Але на це треба знайти ще кілька сотень тисяч гривень. І наостанок, щодо професійного розвитку: актуальні вакансії можна переглянути на сайті Jooble.