На Дніпропетровщині створюють комфортне життя для дітей і дорослих, які потребують особливої уваги. В різних куточках області облаштовують зони відпочинку згідно з інфраструктурним проєктом «Територія комфорту». У Кривому Розі в парку «Саксаганський» розпочали будівництво ігрового майданчика. З обласного бюджету виділили 18 млн грн для реалізації даного проєкту. В області це вже другий сучасний ігровий простір адаптований для дітей з інвалідністю.

«Втілюємо важливий інфраструктурний проєкт «Територія комфорту». Створюємо в різних куточках області сучасні зони відпочинку. Незабаром розпочнемо будівництво і в криворізькому парку Саксаганський. Там облаштуємо інклюзивний майданчик. Це буде вже другий у регіоні безбар’єрний ігровий простір. Зручний і для дітей з інвалідністю, і для матусь із візками. Поруч із ним створимо затишну зону відпочинку для людей похилого віку», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На вході до майбутнього майданчика вже уклали тактильну плитку. Вона допоможе орієнтуватися людям із вадами зору. Також будівельники оновлять прилеглу територію. Замість старих напівзруйнованих бетонних плит замостять сучасну тротуарну плитку.
Майданчик буде з нетравматичним покриттям. Встановлять гойдалки, каруселі, гірки та тактильні ігрові панелі: «піаніно», «гітари», «барабани». Все обладнання буде від українського виробника.

«У центрі майданчик прикрасить ігровий комплекс «Сфера». Це буде наша головна цікавинка. Під час розробки комплексу орієнтувалися на довколишню інфраструктуру. Згори комплекс нагадуватиме за формою фонтан, встановлений у центрі парку, — улюблене місце криворіжців», — наголосила представник проєктної організації Катерина Коротких.

На Дніпропетровщині забезпечать комфорт особливим мешканцям