У парку Центральний селища Межова, що на Дніпропетровщині, провели капітальний ремонт. У зоні відпочинку облаштували затишні алеї з лавами, спортмайданчик та роллердром. Також відновили й головну прикрасу парку – фонтан. Загальна вартість проєкту становить понад 9 млн грн. Кошти для проведення капітального ремонту виділили з обласного бюджету.

Слід зазначити, Межова це невеличке селище, яке має свою історію і здавна славиться як хліборобський край. Тут у 1984 році встановлений єдиний в Україні пам’ятник пшеничному колоску (до 100-річчя заснування селища). Заселення місцевості пов’язане з будівництвом залізниці Юзівка – Катеринослав, яке завершилося в 1884 році. Тоді ж була збудована і станція Межова, яка дала ім’я сучасному селищу.

Межова. Дніпропетровська обл. Знак «Колосок»

Центральний парк у Межовій давно перетворився на руїни, кажуть мешканці селища. Асфальтовані доріжки вже зносились. А від колишнього фонтану залишилася тільки чаша, що наповнюється опадами й сміттям.

“Реконструкція Центрального парку в селищі Межова – частина обласного проєкту “Територія комфорту”, який запустили цьогоріч. Сучасні зони відпочинку створюємо в різних містах та селищах області. Все за стандартом комфорту: осучаснюємо від алей до освітлення. Власний затишний куточок тепер мають і мешканці Межівської ОТГ”, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Тепер, після реконструкції, парк не впізнати. Пішохідні доріжки замощені новою сучасною бруківкою. Всюди встановлені лавочки та урни, осучаснили й освітлення. А ще – відновили фонтан і наново його виклали плиткою. Також у парку облаштували спортивний майданчик та встановили металічне обладнання для воркауту. Неподалік – роллердром під відкритим небом. На газонах висадили хвойні дерева та троянди.