У селищі Голованівськ завершують будівельні роботи у дошкільному навчальному закладі. Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської ОДА.

«Цього тижня новий підрядник продовжить будівельні роботи у дитсадку. Договір вже заключений, стартували роботи. На даний час ступінь готовності – 94%», – повідомив директор департаменту капітального будівництва Кіровоградської ОДА Олександр Мільто.

Без Купюр На Кіровоградщині завершують будівництво дитячого садка Освіта новини Кіровоградщина Голованівськ 2021 Червень

Голова Голованівської РДА: Ми всі працюємо заради однієї мети – жити в людських умовах | Перша електронна газета

Даний об’єкт будують в рамках національної програми «Велике будівництво». Відповідно до проєкту передбачено монтаж внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж і опоряджувальні роботи. Також заплановано здійснити благоустрій території та її огородження. Облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, газонів і квітників.
Для забезпечення комфортних побутових умов та якісного навчально-виховного процесу планують закупити нові меблі, інвентар та сучасне обладнання.

 

«Заклад розрахований на 120 дошкільнят. Нам важливо якнайшвидше забезпечити комфортний для дітей і вихователів мікроклімат у приміщеннях. Будівництво здійснюється із застосуванням сучасних будівельних та оздоблювальних матеріалів, енергоефективних технологій, що забезпечить відповідність будівлі дошкільного навчального закладу всім діючим вимогам», – зазначив директор департаменту капітального будівництва.

На завершення будівництва дитсадка у Голованівську держава виділила 9 мільйонів | Без Купюр - Новини Кропивницького і Кіровоградщини

Нагадаємо, будівництво дошкільного закладу розпочалось навесні 2018 року. Слід зазначити, це перший в області соціальний об’єкт за роки незалежності України, який будується «з нуля». Для мешканців Голованівська початок будівництва дитячого садочка став довгоочікуваною подією. У селищі функціонують два дошкільні навчальні заклади. Тут перебуває понад 250 дітей, що удвічі перевищує встановлені норми. У зв’язку з цим й виникла необхідність збудувати сучасний дитячий садочок на 120 місць.