Реконструкція центрального майдану Незалежності в Рівному триває вже понад два місяці. Хоча, згідно з проєктом заміни бруківки на центральній площі, роботи ще мали завершитись 15 серпня. Як повідомив міський голова Олександр Третяк, графік робіт затягується через недобросовісного підрядника і пригрозив винуватцям штрафами.

 

Підрядник, аби встигнути хоча б до Дня Незалежності, вкладав бруківку навіть вночі. Однак, на цей момент, роботи завершені лише на половину. Та навіть те, що вже зроблено, викликає запитання у містян і прохожих центральною площею – помітно, що бруківка вкладена поспіхом і нерівно, а місцями вже починає розходитись.

Згідно з інформацією “Рівне 1” і “Rivne.Media”, реконструкція вартувала місту 7 мільйонів гривень, роботами займається здолбунівська фірма “КОРТАКОЗ”.

Начальник управління капітального будівництва Рівного Володимир Ляшук  каже, що поки не заплатили генпідряднику. А якщо він не виправить помилки, то місто ще й застосовуватиме штрафи. Генпідрядник ж повідомляє, що не займається роботами на пряму – нібито, передали роботу на субпідрядника, фірму “Стиль Декор”. Представники цієї фірми, своєю чергою, нічого не знають про це делегування і заявляють, що ніяких робіт в центрі Рівного не ведуть.