В Дніпрі розпочались роботи з реконструкції одного з центральних міських парків – Севастопольського. Тепер його поділять на ряд зон – рекреаційно-спортивна, історико-меморіальна, відпочинкова.

Планують реконструювати місцевий стадіон і облаштувати спортивні і дитячі майданчики, а також архітектурно підкреслити історично-меморіальну частину – в ній знаходиться “пантеон” знакових постатей, котрі розвивали місто, і залишки Лазаревої церкви.

Севастопольський парк, Дніпро — фото, опис, адреса

Масштабно візьмуться і за комунікації: облаштують каналізацію, водопостачання і мережу освітлення, яких до цього тут не було. Доріжки оновлять бруківкою, встановлять нові лави і урни, озеленення облаштують автоматичним поливом. Пропрацюють інклюзивні механізми на входах в парк для маломобільних груп населення. Директор департаменту парків і рекреації ДМР Олександр Буйволюк пообіцяв, що роботи завершать до кінця 2022 року.

У зв’язку з початком робіт  перекрито частину пішохідних проходів. Але містяни з розумінням ставляться до тимчасових незручностей і чекають на відкриття вже оновленого парку.

Реконструкція у Дніпрі: у Дніпрі хочуть капітально реконструювати Севастопольський  парк

Цього року проводять масштабні ремонти по всьому місту, ми вже розповідали про ремонт транспортних розв’язок в Дніпрі.