У Запоріжжі розпочато реконструкцію вхідної групи парку Гагаріна. Тут буде облаштовано газони, висаджено зелені насадження, укладено нову плитку, встановлено сучасне зовнішнє освітлення. Фактично це стане завершальним етапом реконструкції парку Гагаріна.

Парк Гагаріна – одне з улюблених місць відпочинку мешканців Комунарського району. Довгий час він потребував оновлення і за кілька попередніх років вдалося його реконструювати. Перед підрядником одразу було поставлене завдання, щоб запоріжці бачили практичний результат та позитивні зміни. Тому роботи в парку Гагаріна були розбиті на кілька черг, кожна з яких має завершений вигляд. І минулого року мешканці району вже оцінили оновлений парк.
На даний час виконується перша черга робіт, на ділянці ближче до вул. Ситова. Нещодавно міський голова Володимир Буряк проконтролював виконання робіт. Підрядники повідомили, що перша черга реконструкції може бути завершена у липні. Наступні етапи робіт залежатимуть від наявності фінансування.

Наразі тут виконано демонтаж асфальтобетонного покриття, бордюрів, бетонних плит. Влаштоване дорожнє корито, вирівнюючі шари основи з піску та щебеню. Проводиться формування бетонної основи та стін квітників з керамічної цегли, прокладання траншеї для кабелю для підключення опор зовнішнього освітлення. Надалі тут також встановлять нові бордюри, вкладуть плитку та бруківку, висадять газони та зелені насадження, прокладуть електричний кабель та змонтують опори освітлення. Спеціалісти впевнені, що запоріжці дадуть позитивну оцінку цим роботам, а реконструйована ділянка стане окрасою Комунарського району.

У Запоріжжі реконструюють вхідну групу одного з міських парків - Офіційний сайт Запорізької міської ради

У Запоріжжі реконструюють вхідну групу одного з міських парків - Офіційний сайт Запорізької міської ради

«Підрядник обіцяє завершити першу чергу робіт у липні 2021 року. Йому поставлене таке завдання. Надалі будемо дивитися на наповнення бюджету міста і розглядати можливість виділення коштів на другу та третю чергу реконструкції. Таким чином продовжуємо благоустрій цієї території, так само виконуються роботи й на площі Запорізькій», – зазначив Володимир Буряк.