У селі Жобрин, що Рівненщині, перебудували старе приміщення будинку культури у сучасну школу. Навчальний заклад розрахований на 250 учнів.
Це приміщення було збудоване на початку 90-х, але його не експлуатували протягом тривалого часу через зношеність. Минулого року провели утеплення стін та встановили пластикові вікна, приміщення поділили на класи та кабінети, а у 2020-му продовжили внутрішні роботи. Зокрема, в новій школі облаштували 12 класів, учительську, медичний блок, майстерні, читальню, актовий та спортивний зали, кімнату охорони, а також костюмерну та гардеробну.

 

“Перепланували кабінети, укріпили стіни та стелю, відновили сходи, облаштували пожежну сигналізацію. Також провели роботи з благоустрою території біля школи, – зазначив в.о. директора департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Андрій Ярусевич.

У новій школі навчатимуться діти з декількох сіл: Жобрин, Углище, Руда Красна та Мочулки Рівненського району. До початку 2021-го року до школи має піти 210 учнів. Зараз діти у Жобрині навчаються у дві зміни в кількох приміщеннях старої школи. Вона збудована в 30-х роках минулого століття. Нова школа дасть можливість організувати якісний навчальний процес в одну зміну.

“На ремонтні роботи у 2020-му витратили 15 мільйонів з Державного фонду регіонального розвитку, 2 мільйони з обласного та 500 тисяч з районних бюджетів. Протягом найближчого часу мають закінчити роботи з документацією, школу введуть в експлуатацію”, – повідомила працівниця пресслужби Рівненської ОДА Тетяна Панасюк.