Багато міст України потребують ремонту дорожнього покриття. Що казати про невеликі міста, де місцеві бюджети наповнюються погано, а отже грошей на ремонт завжди не вистачає. Але громада Володимира, що на Волині, знайшла кошти, щоб вдихнути в дорогу нове життя.

Днями, голова міста — Ігор Пальонка заявив, що триває активна фаза підготовки для капітального ремонту ділянки дороги між перехрестями вулиць Смотрицького-Устилузька в напрямку Федорівського кладовища. Як наголосив голова Ігор Пальонка — це одна з наймасштабніших реконструкцій у місті. Але найголовніше те, що самі мешканці неодноразово зверталися до нього з цього питання.

Охочих брати участь у тендері виявилося небагато, тож переможця було обрано одноголосно. Ним стала підрядна організація ПП “Ространс”, яка раніше залучалася до подібного роду робіт. Бюджет становить 3,8 мільйона гривень, що не так мало для міста.

Площа, на якій планується перекласти асфальтне покриття, становить 3266 квадратних метрів. Буде використовуватися і бруківка, орієнтовно – 548 квадратних метрів. Здебільшого, це паркувальні місця та тротуарні доріжки. Очікується, що вже після завершення основного ремонту, буде проведено до ладу доріжки до 25 сектора.