На Житомирщині упродовж 2021 року планують капітально відремонтувати майже 6 кілометрів дороги Кам’янка – Вільськ. На дорозі укладатимуть нове асфальтне покриття. Зараз у Вільську облаштовують нові бордюри та тротуари. Ремонтні роботи виконує переможець тендеру ПП «Автомагістраль».
Нині компанія-підрядник облаштовує у селі Вільськ тротуари. Зараз роботи там виконують дві бригади працівників компанії, після чого візьмуться безпосередньо за асфальтування. На шести кілометрах дороги укладуть повністю нове покриття.

“Займаємося встановленням бордюрів та облаштуванням тротуарів. Після цього укладатимемо асфальт, у тому числі й на тротуарах. Тоді засипка проїжджої частини сумішшю і також укладання асфальту”, – розповідає майстер ремонтної дільниці Станіслав Остапов.

На Житомирщині почали капітальний ремонт дороги "Кам’янка – Вільськ"

На Житомирщині почали капітальний ремонт дороги "Кам'янка – Вільськ"

На Житомирщині почали капітальний ремонт дороги "Кам'янка – Вільськ"

За словами голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка, вартість ремонтних робіт складає близько 60 мільйонів гривень. За ці гроші підрядник має облаштувати асфальтне покриття, тротуари та інші елементи дорожньої інфраструктури. Завершити роботи заплановано до кінця грудня 2021 році.

“Це капітальний ремонт. Роботи будуть завершені безумовно цьогоріч. Ми з вами їхали цією дорогою – це білощебенева дорога, а буде повністю нове асфальтне покриття, зроблене за новими вимогами. У населених пунктах облаштують відповідні тротуари”, – сказав під час брифінгу Віталій Бунечко.