У місті Родинське, що на Донеччині, на даний час тривають ремонтні роботи у загальноосвітній школі №8.
Нагадаємо, що ремонтні роботи тут виконуються за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Реконструкція об’єктів соціальної сфери – під пильним наглядом керівництва міста. Як повідомляє пресслужба Покровської міської ради, заступник міського голови Костянтин Мілютін регулярно інспектує даний об’єкт. Реконструкція навчального закладу йде активними темпами. Ремонтні роботи планують завершити до початку нового навчального року. Підрядна організація розпочала реконструкцію загальноосвітньої школи №8 влітку 2020 року. За цей час на об’єкті виконано великий обсяг робіт. Згідно з проєктом замінені внутрішні комунікації, встановлено енергозберігаючі вікна та на 50% виконані роботи по відновленню даху. Загальна вартість проєкту становить 64 мільйони гривень.

 

«Коли ми почали реконструкцію, виявилося багато проєктних недоліків. Було вирішено ряд питань, які виникали під час будівельного процесу. Приміщення навчального закладу плануємо здати за два місяці до 1 вересня, щоб у керівництва школи був час облаштувати класи меблями, дошками й навчальними матеріалами», – розповів представник підрядної організації Володимир Гаренко.

Родинська загальноосвітня школа №8 відремонтована на 65%: що далі? - YouTube

img

\

У двох класах пофарбували стіни, щоб показати, як будуть виглядати оновлені класи. Також запропонували кольорову гаму на вибір для інших приміщень, де будуть навчатися діти.

 

«Реконструкції підлягають не тільки навчальні корпуси закладу, а й прилегла територія. Плануємо облаштувати місця для паркування, пішохідні доріжки, встановити ігрові та спортивні майданчики», – зазначив Костянтин Мілютін.

Будівлі, в яких до 2011 року розміщувалися трудові майстерні, буде демонтовано. Сьогодні вони знаходяться в аварійному стані.
Після завершення реконструкції у навчальному закладі буде облаштовано 42 класи й тут зможуть навчатися 780 дітей. Наразі у школі зареєстровано 437 учнів.