З березня 2020 року на Дніпропетровщині розпочались роботи за програмою Президента України «Велике будівництво». За цією програмою кожна з областей має збудувати або реконструювати по п’ять шкіл, садочків та спортоб’єктів. На Дніпропетровщині запланували втілити 15 інфраструктурних проектів на суму 800 млн. грн. Вони будуть введені в експлуатацію вже цьогоріч. Про це розказав голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
Один із цих об’єктів – центральний стадіон у Верхньодніпровську. Більше половини роботи уже виконано, а завершення планується до кінця року.

Як повідомили в ОДА, під час реконструкції об’єкта утеплено фасад головної адміністративної будівлі, підготовлено основу футбольного поля, зведено глядацькі трибуни на більш як 300 уболівальників.
“Буде футбольне поле із професійним покриттям. У двоповерховій адміністративній будівлі, яку звели з нуля, облаштують тренерські кімнати, роздягальні, душові”, – йдеться в повідомленні.

Підрядники будівництва нині проводять внутрішні оздоблювальні роботи нового адмінкорпусу. Укладають плитку, монтують підвісні стелі, штукатурять стіни, підлогу застеляють лінолеумом. Уже проклали електромережі й систему вентиляції.
“Приблизно через місяць накриватимемо футбольне поле штучним зносостійким газоном, встановимо ворота. Навколо об’єкта змонтували сітчасту огорожу. На даний час заливаємо бетонний фундамент під опори для освітлення стадіону. Займаємося благоустроєм території: прокладаємо тротуарні доріжки, облаштовуємо паркомісця”, – зазначив виконроб Ігор Іванов.