У Житомирі реконструюють сквер на майдані Путятинському. До осені місцеві жителі побачать оновлену зону відпочинку.
Було оголошено тендер на реконструкцію скверу. Мова йде про ту частину, де не реконструйовано. За результатами тендеру 16 липня 2021 року управління капітального будівництва уклало угоду з ТОВ “АртХаус” на виконання робіт.

У Житомирі реконструюють сквер на майдані Путятинському

“На майдані Путятинському стоїть пам’ятник жертвам Голодомору, а сквер в неналежному стані. Були звернення містян, які проживають неподалік. Роботи вже розпочалися. Буде заміна тротуарної плитки на нову, заміна освітлення, автополив, ремонт дитячого майданчика, встановлення сучасних лавок та урн, реконструкція всього скверу і частково території навколо”, – каже керівник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов.

 

Відповідно до проєктної документації площа благоустрою скверу складає 5717 кв. м. З них 2482,6 кв. м буде покрито тротуарною плиткою, а решта – зелена зона. У сквері всі дерева збережуться, окрім двох аварійних.  Також проведуть роботи з додаткового озеленення. Проєктом передбачено облаштування дитячого майданчика. На ньому будуть ігрові комплекси «Панда Міні», пісочниця, столик «Мухомор» та каруселі.
Керівник об’єкту Павло Чепель каже, що житомиряни зможуть відпочивати в оновленому сквері вже через 2 місяці. Зараз тривають підготовчі роботи. Почали встановлювати тротуарні бордюри.

У Житомирі реконструюють сквер на майдані Путятинському