У Рівному почали зводити майданчик для моделювання ситуації дорожнього руху. Цей проект став одним з переможців конкурсу “Громадський бюджет Рівного”. До кінця року майданчик має бути побудований біля будинків №15 на вулиці Льонокомбінатівській та №24 на проспекті Безручка.
Як зазначила авторка проекту Тетяна Коваль кореспондентам Суспільного: “Буде створено навчальну зону для всіх охочих з вивчення ПДР, моделювання ситуацій з використанням дорожніх знаків. Системна робота зробить життя молодого покоління безпечнішим, а також створить додаткові умови для сімейного відпочинку, пізнавального та активного дозвілля дітей”.

На майданчику буде укладена бруківка, форма і колір якої вже були узгоджені з підрядником. Після того, як з території винесли сміттєві контейнери, там розрівняли ґрунт і частково заасфальтували. Біля входу на територію гімназії “Гармонія” буде облаштована кишеня для паркування автомобілів.

асфальтована частина майданчика

Майданчик розрахований не лише на дошкільнят та учнів, а й на усіх мешканців мікрорайону та патрульних поліцейських, які надалі зможуть влаштовувати тут міжшкільні змагання й показові заняття.

За словами Тетяни Коваль: “Буде створено навчальну зону для всіх охочих з вивчення ПДР, моделювання ситуацій з використанням дорожніх знаків. Системна робота зробить життя молодого покоління безпечнішим, а також створить додаткові умови для сімейного відпочинку, пізнавального та активного дозвілля дітей”.

місце для майданчика з пдр