В центральній частині Івано-Франківську здійснюють благоустрій пішохідних зон. На вулиці Чорновола повним ходом виконують ремонтні роботи.

«Ця ділянка довго потребувала змін, тому зараз швидкими темпами проводимо якісний ремонт, також плануємо облагородити зелену зону, зробити пониження перед пішохідними переходами, щоб мешканцям міста було зручно пересуватися», – кажуть в Івано-Франківській міській раді.

 

Ще одна вулиця Франківська дочекалася ремонту ФОТО - PRAVDA.IF.UA: Новини твого міста

Ще одна вулиця Франківська дочекалася ремонту ФОТО - PRAVDA.IF.UA: Новини твого міста

 

Наразі ведуться роботи на ділянці від вул. Січових Стрільців до вул. Сахарова.

«Продовжуємо розвивати пішохідні зони. Тепер, ремонту дочекалась вулиця Чорновола. В поганому стані були тротуари на ділянці від Січових Стрільців до вулиці Сахарова. Ми розпочали роботи з непарної сторони, саме з проблемної ділянки, оскільки на ній завжди насичений рух. Провели тендер, визначили переможця, та плануємо цього року цю ділянку закрити», – розповідає Ігор Сенчук, директор департаменту благоустрою.

Робітники вже демонтували асфальтове покриття і приступили до етапу брукування. Варто наголосити, що ремонт проводять поетапно. Щоб не знімати старе асфальтне покриття повністю, та не створювати незручності пішоходам, це роблять фрагментами й одразу брукують ділянку.

«Орієнтуємось влітку завершити роботи, але все залежить від погодних умов, оскільки йде дощове літо, окрім того, ця вулиця є однією з центральних вулиць міста що утрудняє робочий процес». – повідомляє Роман, представник фірми-підрядника.

Робітники, що виконують тут благоустрій зізнаються, що працювати нелегко, адже трафік людей на даній вулиці є досить насичений.

«Наразі чимало робіт проводять з благоустрою. Адже літо – це саме час наводити порядок. Насправді планів чимало. Роботи є багато. Поступово крок за кроком рухаємося до того, аби кожен куточок нашого міста та громади був зручним, комфортним та красивим. А ця вулиця просто потребувала облаштування, адже веде до самого центру», – розповідає міський голова Руслан Марцінків.