12 мільйонів гривень пішло під землю — саме так можна охарактеризувати ремонт, який проводили на вулиці Богдана Хмельницького в Києві. Майже місяць тому було дозволено використовувати дорожнє покриття на Богдана Хмельницького, але у водіїв перекладка бруківки не викликала позитивних емоцій. Більшість з них стверджує, що проїжджа частина перебуває практично в такому самому стані, як і до перекладання бруківки:

    • просідання ґрунту;
    • вибоїни;
    • штучні колії.

Сьогодні багатьох хвилює питання: чому ремонт було зроблено на певній ділянці, а не на всій дорозі?

Проблеми, які завадили зробити якісний ремонт

Відповідь була заїждженою фразою: на повноцінний ремонт не вистачило коштів. Представники комунальної корпорації “Київавтодор” розповіли всі деталі ремонтних робіт. “Адміністрація для перекладання бруківки змогла виділити лише 12 мільйонів гривень. Але щоб привести до повного ладу невелику ділянку проїжджої частини та прилеглу до неї територію, знадобилося б набагато більше коштів. Тому працівникам довелося економити на всьому:

  • ремонтом займалися робітники дорожньо-експлуатаційних дільниць;
  • деяких площ проїжджої частини та тротуарів не торкалися, оскільки їхній стан було оцінено як такий, що не потребує ремонту;
  • бордюри не чіпали взагалі”.

До речі, ще раніше мер Києва оцінював ремонт набагато дешевше – 8 мільйонів гривень.

Що вдалося відремонтувати

Якщо вірити словам мера Києва, то на цій ділянці дороги вдалося привести до ладу близько 9,3 тисячі квадратних метрів полотна. Причому стару бруківку витягли, очистили, відкалібрували та змонтували на місце. Крім цього, було відремонтовано 7 пішохідних переходів, які викладено з використанням червоно-чорної бруківки.

Усі роботи проводили в проміжку вулиць Хрещатик та Володимирська, тому на цій ділянці з’явилися два нових пішохідних переходи: біля вулиці Терещенківської та біля станції метро Театральної. Тим часом роботи продовжилися в Гідропарку, де почали оновлювати бордюрні елементи. На цей вид ремонтних робіт було виділено близько 5 мільйонів гривень.

Водіям важливо знати, що рух біля Венеціанського мосту буде частково обмежено орієнтовно до 8 жовтня. На Подолі планується оновлення перехрестя, на якому ведеться круговий рух. Біля цього місця буде встановлено велику квіткову клумбу. Також заплановано оновити пішохідні переходи.