Спорт та молоде покоління — це пріоритет кожної держави. Домогтися реалізації ідеї можна шляхом програми «Безпечна дорога до спорту», яка була створена рік тому. З її реалізацією були деякі проблеми, але на Тернопільщині показали, як це необхідно робити правильно.

Школа має бути безпечною, як і спортивні будови біля неї. Біля шкіл №19 і 20 розташоване спільне футбольне поле, яким із задоволенням користуються не тільки учні, а й усі, хто любить спорт. Але одне не могло тішити відвідувачів — застарілі сходинки та доріжки, які дають змогу спускатися до газону.

Це питання було вирішено досить швидко. З місцевого бюджету виділили кошти для реконструкції підходу до стадіону. Уже зараз можна подивитися на нову систему водовідведення, яка відмінно показала себе під час дощів. Раніше багато води йшло на футбольне поле, зараз уся вода йде в міську каналізацію.

Великі зміни торкнулися старого асфальтобетонного покриття, якого позбулися. Замість нього тепер красується акуратно вимощена бруківка. З боків у вигляді доріжок постелили тактильну плитку. Залишилося замінити головний атрибут — сходи. Школи №19 і 20 – це тільки початок грандіозного ремонту. Цього року запущено 16 подібних проєктів, 7 з яких уже реалізовано.