У селі Крижанівка дитячий садочок з яскравим фасадом, підлогою з підігрівом та сонячними батареями на даху вже на завершальному етапі.

Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото) » Лиманська Агенція Новин - новини Лиманського району

Крижанівка розташована на березі Чорного моря на схід від Одеси. Це майже передмістя Одеси та досить популярне серед тих, хто бажає відпочити від міського шуму та подихати чистим повітрям. В с.Крижанівка проживає близько 3000 осіб. Садочок в цьому селі є одним з пріоритетних об’єктів президентського проєкту “Велике будівництво”. Крижанівка давно потребувала нового дошкільного навчального закладу. Останній період тут народжуваність зростає, а старий садочок вже не в змозі прийняти таку кількість дітей.
У 2019 році було проведено тендер, за результатами якого роботи виконує ПП “АСК”. Загальна вартість проєкту становить понад 66 млн грн.

 

“Розраховуємо, що вже скоро 120 дітей молодої Фонтанської об’єднаної територіальної громади зможуть навчатися у яскравих сучасних приміщеннях”, – повідомив голова ОДА Максим Куций.

 

На даний час працівники будівельної компанії здійснюють благоустрій території дитячого садка. Облаштовують газони та зони для ігрових майданчиків, здійснюють роботи по озелененню території, пішохідну частину замощують бруківкою. Також провели вуличне освітлення та встановлюють альтанки для відпочинку.

Внутрішні роботи у дитячому садку повністю завершені. Будівля збудована за сучасними технологіями з просторими кімнатами та великими вікнами. У цокольному поверсі – приміщення фізкультурно-оздоровчого призначення. Кімнати укомплектовують сучасними меблями. Також на фінальному етапі запуск опалення закладу.

“Тут власна газова котельна, яка буде забезпечувати тепло у приміщенні, свій тепловий вузол, який забезпечить гарячу і холодну воду, тобто фактично це буде автономний дитячий садок. Досить великі групи, більше 40 метрів ігрові, спальні, ліфти”, – повідомили в ОТГ.