Як повідомляє пресцентр міста Одеси, в Олексіївському сквері запланували масштабні роботи з благоустрою, територія якого становить 2,21 га.
Проєктом передбачено замощення тротуарною плиткою пішохідних доріжок і трамвайного полотна, встановлення перильних огорож між ними. Тут з’являться нові дитячий та спортивний майданчики.
В Одессе на Молдаванке отремонтируют сквер,-ФОТО | Новости

 

Тендерною документацією передбачено облаштування нового освітлення і відновлення огорожі навколо скверу. Всі збережені металеві елементи секцій огорожі будуть відновлені, а нові – відтворені в автентичному вигляді. Встановлять громадський туалет, нові лавки та урни для сміття
Площа озеленення скверу становить 7223 кв. м. Тут буде проведено додаткове озеленення та встановлений автоматичний полив.

Олексіївський сквер стане початком масштабної роботи з наведення порядку в мікрорайоні «Молдаванки». Надалі планується поступове наведення порядку на вулицях цього району.

«Завершено всі документальні процедури, і найближчим часом розпочнеться масштабний ремонт скверу. Роботи ускладнюються наявністю розворотного кільця трамваїв, шляхопровід та контактна мережа яких також вимагають заміни», – зазначив мер міста Геннадій Труханов.

 

Нагадаємо, вартість робіт згідно з тендером складає близько 37 млн грн і термін виконання робіт заплановано на 450 днів, тобто, до кінця 2021 року.