На Рівненщині незабаром готують до відкриття перші об’єкти за національною програмою «Велике будівництво».

велике будівництво

В місті Сарни – багатофункціональний спорткомплекс на 760 місць. Споруду звели з нуля, виконано опоряджувальні роботи та завершують упорядкування території. Будівельники запевняють, що на серпень можна планувати відкриття.
«Невдовзі тут лунатимуть вигуки вболівальників. Національні федерації з різних видів спорту вже звертаються із проханням провести у новозбудованому спорткомплексі змагання всеукраїнського рівня з мініфутболу, волейболу, баскетболу, єдиноборств. Гадаю, тут підготуємо не одного майбутнього чемпіона, який прославить Рівненщину та Україну», — каже голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

У м. Дубровиця проводять роботи по реконструкції ліцею, в якому навчається 600 учнів. В триповерховій будівлі встановили енергозберігаючі вікна, нову покрівлю та модернізовану систему опалення. Готовність ліцею на сьогодні складає 85%, тож 1-го вересня у школярів буде новосілля.

бруківка на будівництві

До президентської програми увійшла дорога (завдовжки 7 км) в Костопільському районі. Вона веде до геологічної пам’ятки місцевого значення «Базальтові стовпи».
У Березному завершують будівництво дитсадка на 150 місць. Дитсадки в місті значно переповнені, тому всі з нетерпінням чекають відкриття.
А в Рокитнівському районі триває ремонт дороги обласного значення Рокитне — Дерть. Стару вкриту суцільними вибоїнами бруківку покриють гладеньким асфальтним полотном. Це змінить доступ до сіл і екстреним службам, і шкільному автобусу, а також всім, хто завітає на гостинне Рівненське Полісся.
Нові інфраструктурні об’єкти посилять інвестиційну конкурентоспроможність краю.