У Харкові в Індустріальному районі вже не перший рік існує традиція створювати тематичні локації. Нещодавно по вулиці Біблика відкрили ще один тематичний парк, присвячений культурі стародавніх скіфів.

Ще торік за побажаннями мешканців тут встановили ігровий майданчик, а вже цього літа почали будівництво міні парку. Цього року зробили нові алеї, одну з них замостили тротуарною плиткою, облаштували клумби та встановили нові лавки. Дерева прикрасили світлодіодними фігурками, щоб увечері була затишна атмосфера.

«Зараз активно обговорюється повернення скіфського золота в Україну, тому народилася така ідея. Ухвалили рішення встановити кам’яні композиції з зображенням скіфських орнаментів, а коли подивилися на колекцію скіфського золота – вирішили вирізати декоративні елементи з металу і зобразити тигра, лева та інших тварин. Скіфи часто зображували тваринний і рослинний світ, тому ми ще зробили тематичний кам’янистий садок», – розповів директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

 

У жовтні цього року комунальники порадують мешканців ще кількома кам’яними тематичними скульптурами.

Загалом у місті є понад 3 тисячі дворів, де потрібно облаштувати зони для відпочинку. Віриться, що і вони вирізнятимуться своєю оригінальністю та милуватимуть очі харків’ян і гостей міста.
Зазначимо, цього року в Індустріальному районі у 130 будинках відремонтували вхідні частини, замінили 16 ліфтів, в 117 житлових будинках виконали ремонт покрівлі, відремонтували 43 внутрішньоквартальні дороги, облаштували 14 дитячих і 6 спортивних майданчиків для занять воркаутом.

Також, в Індустріальному районі було відкрито двір для домашніх улюбленців «Кіт і пес». Тут співробітники Центру поводження з тваринами нещодавно для мешканців мікрорайону провели захід «Уроки доброти».